Zula (زولا) چیست ؟

Zula (زولا) چیست ؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

Zula (زولا) چیست ؟

Zula (زولا) چیست

Zula )زولا( یک شهر کوچک در مرکز اریتره است. در نزدیکی سر خلیج آنسلی (همچنین به خلیج زولا نیز معروف است) در سواحل دریای سرخ واقع شده است. چهار کیلومتری محل باستانی آدولیس است که یک محل تجمع بازی و بندر آکسوم بود.

دانلود بازی زولا (Zula) یک تیرانداز آنلاین رایگان برای بازی است. در زولا مکانهای منحصر به فردی مانند استانبول ، شمال عراق ، چین و بسیاری از مکانهای دیگر را با مکانهای جدید کشف خواهید کرد.

تکرار یک سال بازی مانند سال 2018 در بازی های ویدئویی کار سختی است ، اما با استعدادترین صداهای صنعت همچنان به امید ایجاد خانه های دیجیتالی درختان دیجیتال را بالا می بریم و می توانیم آرامش پیدا کنیم (یا از عقل ما بترسد) اگر در امثال نسخه های پیش بینی شده مانند Cyberpunk 2077 ، The Last Of Us Part II ، و آن Redux بیدارکننده لینک بیدارکننده لینک ، آینده ما هستند ، پس این عناوین یادآور رگه های kill ، پیچ و تاب های طرح دار و یادآوری هایی هستند که ما را کامل می کنند. در زمانی که جهان چندان زیبا نیست ، آنها برای الهام بخشیدن ، آسایش و اطلاع رسانی اینجا هستند. این گزینه های ما برای بهترین بازی های ویدئویی سال 2019 است. ما به طور مرتب در طول سال به روز می شویم ، بنابراین مرتباً بررسی کنید.

توپ توپ به دیوار در Apex Legends برای هیچ یک دوم نیست. این استدلال است که می تواند با یک دور از Overwatch منتشر شود ، اما رویکرد افزایش یافته Respawn به رویه جنگ بهترین استفاده از Titanfall ، CS: GO ، PUBG و Rainbow Six Siege را دارد و آن مکانیک ها را به بازی ویدیویی به سبک جان ویک می برد. . درگیری ها می توانند به طوفان های بدون توقف متولد شوند ، و استفاده از 3v3s ، سیستم های پینگ ، قدرت شخصیت ، عمودی بودن و طراحی سلاح های بالا قفسه ای آن را در ارتفاعات جدید تقویت می کند. این تیرانداز راک-اوم ، جوراب ساق بلند است ، و در حالی که هنوز پاهای خود را پیدا نمی کند ، Apex هربار تبدیل شدن به مدعی بازی برتر نبرد رویال در بازار را هدر نمی دهد. و جعبه های غارت لعنتی - بازی رایگان است.

استودیوی Asobo A Plague Tale: Innocence داستان دو یتیم به نام های آمیشیا و هوگو را روایت می کند که در حال فرار از تفتیش عقاید و مرگ سیاه هستند که قرن چهاردهم فرانسه را ترسناک می کند. این روایتی صمیمی است پر از سکانس های شوم و آلودگی های موش صحرایی که به عنوان یک مکانیک اصلی پازل در اطراف خود چرخانده اند و از کشش عاطفی هر محیط استفاده می کنند و قطعه ای را برای ردیابی فراز و نشیب های یک نوجوان که برای مراقبت از او باقی مانده استفاده می کند. برادر 5 ساله اش خطی بودن آن باعث می شود بیشتر از یک صابون اکشن-ماجراجویانه ، اما به صورت انتخابی ، به یک رابطه خفاکارانه تبدیل شود. از هر پیچ و خم ، پس زمینه ، همراه و شلیک کیمیاگری استفاده می شود تا به جهانیان اجازه دهد تا پیرامون شما آشکار شود - تجزیه و تحلیل پیوندها بین معصومیت و تاب آوری و اینکه چگونه امید راهی برای شکوفایی در وحشت فاجعه پیدا خواهد کرد. این یک شاهکار است که با پیش بینی قابل نگه داشتن است ، اما این یکی از مواردی است که برای همیشه A A Plale Tale را به عنوان نادری زیبا در داستان پردازی عاطفی به نمایش می گذارد.

بدون شک ART SQOOL عجیب ترین بازی زولا در این لیست است. به عنوان Froshmin در مربع هنری جدید خود ، شما وظیفه دارید طرحی از کارهای به ظاهر تصادفی را با کشیدن بوم MS Paint-like خود ، که توسط استاد هوش مصنوعی شما درجه بندی شده است ، انجام دهید. در این دنیای بخار موج دار باشید. این می تواند یک تجربه ناامید کننده باشد - شما فقط با یک قلم مو شروع می کنید (از کلاس خارج می شوید ، بچه ها!) ، و یک درجه بد می تواند مثل یک برخورد شخصی باشد - اما این بازی indie مفرد از تصویرگر مستقر در بروکلین ، جولیان گلندر به همان شکل است. عجیب و غریبانه دلهره آور است زیرا در زمینه سخت افزاری های نهادی و کلاهبرداری مکتب هنری واقعی است. مدرک تحصیلات تکمیلی با مدرکهای هنری لیبرال: خود را در هنگام نقد های کلاس ، خود را به دلیل داشتن چراغ های برق در روزهای خاموش خاموش خود بخورید.

پیاده روی کوتاه زولا درمورد لذتهای ساده زندگی است. این به دنبال کلر ، پرنده ای است که در حالی که منتظر یک تماس مهم است ، در یک سفر خانوادگی بسته می شود. در حالی که تلاش او برای یافتن فریادهای پذیرایی در هنگام راه رفتن سیم ، یک ماجراجویی هندی است که بهترین قسمت های سفر پیرمرد ، عبور حیوانات و Breath of the Wild را در کنار هم قرار می دهد. این دکمه های راست را با کلکسیون های N64-esque و دوزهای غم انگیز شگفت انگیز می کند - عملاً یک سنگ ، جست و خیز و یک پرش از اینکه یک گوهر Pixar باشد ، فاصله دارد. این یک سفر کوتاه است ، اما از نوشتن و سادگی آن برای برجسته کردن اهمیت اتصال مجدد و جادوی غیرمعمول که در راز یافت می شود استفاده می کند.

Arvi " زولا " 2 گیج کننده جدید Zula چهار قانون ساده را دنبال می کند: Baba Is You، Flag is Win، Wall is Stop، and Rock Is Push. همانطور که بابا - یک موجود اسم حیوان دست اموز شایان ستایش - هدف این است که سنگ ها را کنار بگذارید و پرچم را لمس کنید تا یک سطح را تکمیل کنید. یعنی تا زمانی که متوجه شوید هر کلمه ای روی صفحه نمایش کاشی متحرک است و می توانید هر یک از قوانین کاردینال را اصلاح کنید تا یک معما را به روشی کاملا متفاوت تکمیل کنید. این مکانیکی است که می تواند به طرز وحشیانه ای دشوار شود ، اما توانایی تغییر و اصلاح مجدد کلمات X و Y بزرگتر همان چیزی است که Baba Is You را به عنوان یک بار گاه اعتیاد آور تبدیل می کند. این یک بازی پازل در یک بازی پازل و یک بازی است که پیش بینی های شما در مورد ژانر را بررسی می کند.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای tiktakclub.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tiktakclub.ir | نقشه سایت